Krem pod oczy

Ta przełomowa, silnie skoncentrowana formuła kremu, o innowacyjnej technologii bazującej na przełomowych odkryciach Centrum Naukowo – Badawczego Dr Irena Eris, poprzez wielokierunkowe działanie przeciwstarzeniowe, zapewnia kompleksową odnowę delikatnej skóry wokół oczu i ust. Jej działanie odmładzające zapewnia, chroniona patentem, technologia aktywowania kanałów potasowych w błonie mitochondrium. Wynikiem działania unikalnego składnika NgnOxy Activator jest korekta widocznych symptomów starzenia.
Efekt ten potęguje unikalny kompleks proteinowo-peptydowy, który znacznie poprawia elastyczność i sprężystość skóry. Usprawnia jednocześnie mikrokrążenie, prowadząc do zmniejszenia cieni oraz obrzęków pod oczami. Dodatkowo nowatorski JV-Peptide wykazując działanie fotoprotekcyjne, chroni komórki przed genotoksycznymi skutkami promieniowania UV*. Parametry skóry, istotne dla jej młodego wyglądu, wzmacnia zaawansowany kompleks SKINFILL-up, który stymulując dojrzewanie adipocytów, wywołuje efekt tzw. lipofillingu zmarszczek. Optymalną pielęgnację dopełnia specjalnie wyselekcjonowana kompozycja, bogatych w NNKT, drogocennych naturalnych olejów (arganowy, moringa, z konopii, Inca Inchi), który jednocześnie regeneruje uszkodzoną barierę hydrolipidową naskórka oraz zapobiega nadmiernej utracie wody.
Proponujemy stosowanie kremu rano i wieczorem pod oczy, na powieki i okolice ust. Niewielką ilość kremu nanieść na pielęgnowaną okolicę i delikatnie wklepać, następnie wykonać trzy koliste ruchy wokół oczu (od okolicy dolnego kącika, ruchami na zewnątrz). Należy uważać, aby krem nie dostał się do worka spojówkowego i na gałkę oczną. Analogiczną czynność zalecamy wykonać wokół ust.
1.5

Iwona
Używam kosmetyków dr Eris od zawsze, czyli co najmniej 25 lat. Ten krem jest nieudanym produktem. Może ma cechy, które dobrze służą skórze, ale konsystencja kremu i efekt w postaci białej maski pod oczami jest nie do przyjęcia. Używam już tylko na noc. Czekam, kiedy się skończy.

Anna
Zacznę od tego, że kremów Dr Ireny Eris używam od ponad 20 lat i zawsze byłam bardzo zadowolona zarówno z widocznym efektów jak i samego użytkowania produktów. Ten krem to niestety błąd w sztuce tworzenia. Po nałożeniu kremu efekt "bielenia" jest bardzo mocny i po chwili znika tylko nieznacznie. Dodatkowo bardzo się roluje przez co stosowanie go pod makijaż jest niemożliwe. Nie polecam też przy przesuszonej skórze pod oczami. Plusów niestety trudno się dopatrzeć.
Co możesz zyskać!
